Švino-rūgštiniai (VRLA/SLA) AGM akumuliatoriai

Švino-rūgštiniai (VRLA/SLA) AGM akumuliatoriai

Švino-rūgštiniai (VRLA/SLA) AGM akumuliatoriai

Švino-rūgštiniai (VRLA/SLA) AGM akumuliatoriai

MW Power akumuliatoriai buvo kurti ir taikyti naudojimui kaip rezervinis maitinimo šaltinis elektros signalizacijoms, kasos aparatams, nepertraukiamo maitinimo šaltiniams bei mobiliesiems įrenginiams. Itin geras kainos ir eksplotacinių savybių santykis.

VRLA (Valve Regulated Lead Acid battery), dar vadinami SLA (Sealed Lead Acid battery) - taip žymimi vožtuvu reguliuojami švino-rūgštiniai akumuliatoriai. Dėl konstrukcinių ir elektrocheminių savybių šio tipo akumuliatoriai gali būti montuojami ir transportuojami bet kokia pozicija neprarandant akumuliatoriaus iškrovos charakteristikų.

AGM (Absorbed Glass Mat) technologija, naudojama MWS serijos VRLA akumuliatoriuose, pasižymi mažesne vidine varža, dėl ko geba išgauti palyginti didelę srovę didelės apkrovos įrenginiuose; taip pat pasižymi geru įkrovimo ekeftyvumu, lėtesne saiiškrova, geba veikti žemesnėse temperatūrose,  bei išsiskiria palyginti didele energijos talpa tūrio vienete (lyginant  su GEL - "želiniais/geliniais" akumuliatoriais).

AGM akumuliatoriai taip pat tinkami naudojimui daliniais iškrovimo ciklais. Iškraunant AGM akumuliatorius iki 30-50% akumuliatorius praktiškai nėra pažeidžiamas ir įkraunant geba atkurti 100% savo vidinės talpos. Iškrovimo-įkrovimo ciklų skaičius visgi yra ribotas - priklausomai nuo iškrovos lygio gali tarnauti 300-1000 ciklų.

Tinka naudojimui:

  • Nepertraukiamo maitinimo šaltiniuose (UPS akumuliatoriai)
  • Priešgaisrinės signalizacijos ir saugos sistemose
  • Pramoniniuose matavimo ir valdymo prietaisuose
  • Buitiniuose įrenginiuose, prožektoriuose
  • Mobiliuosiuose įrenginiuosePatikslinkite paiešką