Apie mus

KODĖL VERTA RINKTIS MUS?

01

Profesionalumas ir patirtis

Savo veiklos srityje turime daugiau nei 20 metų patirtį, o mūsų įmonė sėkmingai gyvuoja nuo 1998 metų. Per šį laikotarpį esame išvystę sėkmingus ryšius su daugybe užsienio partnerių, kurių dėka galime suteikti ne tik platų prekių asortimentą bei geriausias sąlygas, bet ir išsamiai bei aiškiai atsakyti į Jūsų.

02

Lankstumas

Esame nedidelė įmonė, todėl galime lengviau prisitaikyti prie Jūsų individualių poreikių. Turime klientų iš įvairiausių veiklos sričių ir visada randame optimaliausią bendradarbiavimo sprendimą.

03

Dėmesys kiekvienam pirkėjui

Neskirstome klientų pagal krepšelio dydį. Mums vienodai įdomūs visi, kurie mus suranda ir kreipiasi su klausimais, pastebėjimais ir pageidavimais. Esame pasiruošę pasidalinti žiniomis su kiekvienu siekiančiu profesionalaus aptrarnavimo ir norinčiu pagalbos išsirenkant tinkamiausią produktą .

Keli žodžiai apie mus

L. Lukoševičienės individuali įmonė sėkmingai veikia nuo 1998 metų. Jau daugiau nei dešimtmetį įmonė sprecializuojasi didmeninėje prekyboje bei įmonių aptarnavime smulkiosios elektronikos sferoje. Turime sukaupę didelę patirtį ir išsiugdę aukštą kompetenciją konsultuojant ir parenkant klientui jam tinkamiausią ir ekonomiškai naudingiausią produktą, taigi turime daug ilgalaikės bendradarbiavimo patirties su daugybe reiklių klientų. Niekada nebuvome dideli, užtat tapome savo srities profesionalais.

Projektas baterijos.lt veikia nuo 2007 metų. Iki projekto atsiradimo įmonė veikė tik kaip didmenininkas, todėl negalėjome pažinti galutinių savo vartotojų. Pradžioje baterijos.lt projekto tikslas ir buvo pasiekti galutinę vartotojų auditoriją, perteikti Jums sukauptą informaciją ir patirtį, padėti įvertinti savo poreikius, supažindinti su visomis prekių subtilybėmis bei skirtumais ir  leisti profesionaliai savarankiškai išsirinkti produktą, labiausiai atitinkantį Jūsų poreikius. Niekada netikėjome masine reklama ir tiesmuku tradiciniu marketingu. Mėgstame profesionalų vartotoją ir siekiame padėti kiekvienam tokiu tapti.

2011 metų rudenį baterijos.lt įžengė į elektroninės prekybos rinką. Dabar esame prieinami kiekvienam ieškančiam informacijos ar pagalbos renkantis ar naudojantis produktu. Esame visada atviri Jūsų pastebėjimams, patarimams, klausimams, pasiūlymams bei nuomonei. Tik Jums ir su Jūsų pagalba mes tobulėjame.


baterijos.lt komanda

kontaktai
Mactronic official distributor Lithuania