Taktiniai - medžiokliniai prožektoriai

Taktiniai - medžiokliniai prožektoriai

Taktiniai ir medžiokliniai ginklo prožektoriai

Pagrindinis įprastinių ir prie ginklo montuojamų prožekotrių skirtumas - konstrukciniai sprendimai, suteikiantys žibintuvėliui atsparumą šūvio atatrankai. Įprastinių prožektorių, kad ir itin atsparių smūgiams, tačiau tiesiogiai nepritaikytų naudojimui su šaunamaisiais ginklais kritinė problema, pasireiškianti po ilgesnio naudojimo - įvairių detalių, dažniausiai baterijų kasetės bei fokusavimo mechanizmo, sujungimų laisvėjimas. Taip pat, neretai atatrankos metu dėl netinkamos įprastinio žibintuvėlio spyruoklės yra sugadinamas (įlenkiamas) akumuliatorius, o ilgainiui dėl smūgiams nepritaikyto sandarinimo būdo žibintuvėlis netenka atsparumo vandeniui, ypatingai naudojant su greitašaudžiais koviniais ginklais.

Renkantis ginklo prožektorių, be daugybės kitų funkcinių savybių ir ergonominių tvirtinimo ar valdymo sprendimų, itin svarbu yra atkreipti dėmesį į tinkamą šviesos srauto paskirstymą. Pagal tai yra išskiriami du žibintuvėlių tipai: fokusuojami prožektoriai ir stacionaraus fokuso (pre-focus) žibintuvėliai.

Nefokusuojami ginklo prožektoriai

Beveik be išimčių, visi stacionaraus fokuso žibintuvėliai skleidžia į 2 ar daugiau zonas išsklaidytą spindulį - ryškus centrinis spindulys (angl. "beam") toli esančių objektų apšvietimui bei viena ar kelios periferinės zonos (angl. "throw") artimos aplinkos apšvietimui. Toks fokusavimas pasiekiamas naudojant prožektoriaus reflektorių, lęšį ar jų kombinaciją ir yra nekintamas.

Stacionaraus fokuso ginklo prožektoriai pasižymi trumpesniu švietimo atstumu, tačiau yra tinkamesni naudojimui artimos aplinkos patruliavimo ar kovinėmis sąlygomis ir sukurti labiau atsižvelgiant į karinių pajėgų ar kitų saugumo tarnybų, nei medžiotojų poreikius.

Fokusuojami ginklo prožektoriai

Fokusuojami ginklo prožektoriai pasižymi didesniu panaudojimo universalumu - sukoncentruotas spindulys šviečia didesniu atstumu, todėl yra labiau tinkamas medžioklei bei didelių teritorijų stebėjimui, o plataus kampo spindulys yra patogesnis uždarose patalpose ir atliekant paieškos ar sekimo užduotis, pavyzdžiui, sekant pašautą žvėrį nuėmus prožektorių nuo ginklo laikiklio ar ieškant priešo ar pažeidėjo pėdsakų miškingose vietovėse. Tiesa, fokusavimo veiksmas nėra itin praktiškas vykdant kovines užduotis, todėl šie žibintuvėliai yra populiaresni tarp civilių dėl jų universalumo medžioklėje ar sportinėse rungtyse.


Mactronic 1000lm įkraunamas žibintuvėlio prie ginklo komplektas T-Force VR
93.00€ Be mokesčių: 76.86€
Universalusis 1000 liumenų T-Force VR ginklo žibintuvėlis, apžviečiantis iki 173 metrų atstumą ir montuojamas ant RIS ti..
Mactronic 1800lm įkraunamas žibintuvėlio prie ginklo komplektas T-Force HP
125.00€ Be mokesčių: 103.31€
Prie ginko montuojamas T-Force HP ginklo žibintuvėlis išlaisvina 1800 liumenų galią, pakankamą reikliausioms situacijoms..
Mactronic 320lm žibintuvėlio prie ginklo komplektas M-Force 1.1
50.00€ Be mokesčių: 41.32€
We know that out in the field, every gram counts. Mactronic took up the challenge of reducing the flashlight’s weight w..
Mactronic 320lm žibintuvėlio prie ginklo komplektas M-Force 2.1
55.00€ Be mokesčių: 45.45€
Susipažinkite su M-Force 2.1 - pačiu universaliausiu Mactronic M-Force serijos nariu. Jo generuojamas 320 liumenų srauta..
Mactronic 550lm pistoleto žibintuvėlis su lazeriu T-Force LSR
140.00€ Be mokesčių: 115.70€
Prie pistoleto montuojamas T-Force LSR sukuria iki 550 liumenų šviesos srautą, o švietimo nuotolis beveik siekia 150 met..
Mactronic 595lm pistoleto žibintuvėlis T-Force PSL
84.00€ Be mokesčių: 69.42€
Prie pistoleto montuojamas T-Force PSL sukuria iki 595 liumenų šviesos srautą, o švietimo nuotolis viršija 130 metrų - p..
Mactronic 915lm IPX7 prožektorius su fokusavimo funkcija Night Hunter 02
108.00€ Be mokesčių: 89.26€
Night Hunter 02 žibintuvėlyje esantis reflektoriaus ir lęšio tandemas išgauna koncentruotą aštrų šviesos srautą, apšvieč..
Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (1 puslapių)